Wybierz swój język

Szukasz pracy? Dołącz do naszego zespołu…

Oferta 01/06/23/OFP

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oprogramowania niskopoziomowego na mikrokontrolery,
  • modyfikacja / rozbudowa istniejących rozwiązań programowych,
  • integracja rozwiązań sprzętowych na platformie Linux,
  • udział w projektowaniu, uruchamianiu i testowaniu układów prototypowych,
  • rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (elektrotechnika, elektronika, informatyka lub inne kierunki o podobnym profilu),
  • umiejętność programowania w językach C i C++,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi oraz montażu elektroniki (lutowanie),
  • znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu średnio zaawansowanym,
  • prawo jazdy kat. B.
Klauzula zgody do celów rekrutacji
Fundusze Europejskie